Değerli Boğazköylü hemşehrilerimiz,
Sitemiz bir süre kapalı kaldı ve bu süre içerisinde bazı bölümleri kayboldu. Yapmış olduğum yedekleme sayesinde çoğunu geri alabildiğimi sanıyorum. Kaybolan bölümler artık geri gelmez ama yeni girdilerle bu açığı kapatabiliriz. Sevgili Gürsel Yılmaz’ın başlattığı destek önerisini tamamlayan sevgili Yusuf Yılmaz maddi destek sağladı ve iki yıl için siteyi yeniden kurabildim. Tabii iki yıl sonra gene kapanma korkusu yaşayacağız.
Bu iki yıl içerisinde wordpress programını kullanarak bu siteyi devam ettirebilecek genç bir arkadaşımızı bulabilirsek çok iyi olacak. Ben artık 65 i geçiyorum. Bu işler gençlere emanet edilmeli.
Sizlerden isteğim bu sitenin öne çıkmasını sağlamak için sık sık siteyi ziyaret etmeniz ve arkadaşlarınızı da gönderip ziyaret etmelerini sağlamanız. Böylece sitemiz internete girildiği gibi ilk olarak karşımız açıkabilir. Aksi taktirde Boğazköy isminde ğlkemizde o kadar çok köy ve kasaba var ki şaşırırsınız. İşte bunların önüne geçebilmek için bol bol giriş yapın.
Ayrıca bunda böyle elinizde ne kadar bilgi belge var ise gönderin sayfamıza koyalım. Son eklemeler olarak Rahmi Sarp ot biçmiş onları ekledim. Ayrıca Şeref Atmaca da eski ayakkabı örneklerini ki onlar çok kıymetli b-ve kendi fotoğrafını gönderdi onları yükledim. Elinizde fotoğraf, belge, hatıralar, ilginç olaylar, doğum, ölüm, kaza, tarımsal faaliyet, el sanatları, inşaat her konuda ne varsa gönderin sayfamıza koyalım zenginleştirelim. Atalarımız, öğretmenlerimiz, imamlarımız, muhtarlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve daha ne biliyorsanız bize yazınız. Teşekkür ederim.
Alaattin